Viru-Nigula kontaktandmed

Viru-Nigula Vallavalitsus


Kirikaia 2
Viru-Nigula alevik
44001 Lääne-Virumaa

Üldtelefon: 32 29630
E-post: vallavalitsus@viru-nigula.ee

Registrikood: 75010232
Tehingipartneri kood: 276101

Arvelduskonto: 
Swedbank a/a EE862200221011400465

 

Viru-Nigula Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed
 

AMET

NIMI

TELEFON

E-POST

Vallavanem

Raido Tetto

3229637; 5032591

raido.tetto@viru-nigula.ee

Abivallavanem

Guido Reimer

3229635; 53412834
 

guido.reimer@viru-nigula.ee

Vallasekretär

Pille Kajar

3229641

pille.kajar@viru-nigula.ee

Arendusspetsialist

Ene Ehrenpreis

3229638
 

ene.ehrenpreis@viru-nigula.ee

Pearaamatupidaja
(töötab TL alusel)

Egle Järvepere

3229634

egle.jarvepere@viru-nigula.ee

Sekretär-registripidaja
(teenistssuhe peatunud)

Kätlin Soomer

3229630

katlin.soomer@viru-nigula.ee
Sekretär-registripidaja Marianne Peek 3229630  
Raamatupidaja
(töötab TL alusel)
Sirje Pärn

3229633

sirje.parn@viru-nigula.ee

Maakorraldaja
(töötab TL alusel)
Mare Pajupuu

3229632

mare.pajupuu@viru-nigula.ee
Keskkonnaspetsialist Marit Laast

3229631

marit.laast@mail.ee
Ehitusspetsialist  

 

 

Sotsiaalosakonna juhataja kt

Kaja Sander

3229639; 53423845

kaja.sander@viru-nigula.ee

Sotsiaalhoolekande töötaja

Kaja Seene

3229639; 53423845

 

 

Puhkuste ajakava:

Ametnikud
Allasutused