E-arve

Viru-Nigula Vallavalitsus on üle läinud e-arvete süsteemile ning seoses sellega palume hiljemalt 01.01.2017.a esitada e-arveid. Täpsem info e-arve kohta leiab järgmiselt aadressilt:http://www.fin.ee/e-arved.

« Tagasi

Kunda Muusikakool ootab uusi muusikahuvilisi õppureid ka Viru-Nigula vallast

 

Kunda linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjon ning eelarvekomisjon toetasid muusikakooli hoolekogu ettepanekut, et alates 2017. aasta septembrist ei nõuta enam muusikakooli õppekoha tegevuskulu kohamaksu tasumist Viru-Nigula ja Aseri valla õpilaste osas.

Uuest õppeaastast tasutakse vaid muusikakooli õppemaks, milleks eelkoolis ja põhikoolis on 20 eurot kalendrikuus.

29. mail kell 17.00 on soovijatel võimalus tulla sisseastumiskatsete konsultatsioonile, kus selgitatakse ja harjutatakse katsete osasid (rütmi koputamine, helide ja meloodia järelelaulmine, harmooniline kuulmine). Võimalusel palume konsultatsioonile eelnevalt registreeruda telefoni teel.

Muusikakooli sisseastumiskatsed toimuvad esmaspäeval, 5. juunil kell 17.00 ja kolmapäeval, 7. juunil kell 17.00.

Soovi korral võib katsed sooritada ka muusikakooliga eelnevalt kokkulepitud kuupäeval. Sisseastumiseks esitab lapsevanem kooli blanketil avalduse ja lapse sünnitunnistuse.

2017/2018. õppeaastal saab Kunda Muusikakoolis õppida löökpille, akordionit, mandoliini, viiulit, puhkpille: klarnet, saksofon, trompet, flööt, plokkflööt, metsasarv; klaverit, kitarri ja laulmist. Väiksemaid soovijaid võetakse vastu ka pilliõppega eelkooli ning vanemaid (kuni 26-aastaseid) kooli võimaluse korral vabaõppesse.

Vastuvõtukatsetel laulab õpilaskandidaat ühe ettevalmistatud laulu vabal valikul ja sooritab lihtsa musikaalsuse ja rütmitunde katse.

Lisainfo muusikakooli kodulehel http://muusikakool.kunda.ee ja muusikakooli telefonidel 3221270 või 3220032.

 

Kunda Muusikakooli lahtised uksed  ja kevadkontsert 16. mail

Huvilised on oodatud Kunda muusikakooliga tutvuma ka lahtiste uste hommikul, teisipäeval, 16. mail alates kell 10.00. Pille tutvustavad esinemised toimuvad algustega kell 10.00, 11.00 ja 12.00.

Sama päeva õhtul, 16. mail kell 18.00 toimub Kunda ühisgümnaasiumi saalis (3. korrusel) Kunda muusikakooli SUUR KEVADKONTSERT. Esinevad erinevad solistid ja ansamblid. Sissepääs vaba, kontsert on mõeldud kõikidele muusikasõpradele.

 

 

 

Kristi Moldau

Kunda Muusikakooli direktor


Kontaktid

Statistika

Rahvaarv: 1317
Pindala: 235,4 km²
Suurim asula: Viru-Nigula alevik (314)
Koole: 1
Lasteaedu: 1
Külasid: 35