E-arve

Viru-Nigula Vallavalitsus on üle läinud e-arvete süsteemile ning seoses sellega palume hiljemalt 01.01.2017.a esitada e-arveid. Täpsem info e-arve kohta leiab järgmiselt aadressilt:http://www.fin.ee/e-arved.

« Tagasi

Rulluisufestival kutsub perega Rakverre

 

2.-3. juunil toimuval Rakvere Rulluisufestivalil kohtab lähiriikide rulluisumeistreid ning leiab tegevust tervele perele.

Esmakordselt korraldatav rulluisufestival toob Rakvere keskväljakul kokku meelelahutusliku rulluisutamise ja rulluisuvõistlused. Kahe päeva jooksul on kavas meelelahutussõit Rakvere Night Skate, Eestis uudne rulluisuhoki, rulluisuslaalom, rull-iluusiutamine, free skate ehk trikirulluiustamine, tasuta võistlussõidud lastele ning võistlusdistantsid harrastajatele ja tippudele.

Rulluisuvõistluse pikima distantsi stardijoonel kohtuvad baltikumi parimad kiiruisutajad. Teiste seas võtavad rulluisumaratonist osa Eesti meistrid Saskia Alusalu ja Kert Keskpaik ning Läti meister Reinis Znotins.

"Atraktiivne rada, mitmekesine meelelahutusprogramm ja ilus miljöö Rakvere kesklinnas kutsub kohale nii tipprulluisutajad kui ka pered ning harrastajad" sõnab festivali ellukutsuja, Eesti rulluisutamise meister, Kert Keskpaik. Festivali peakorraldaja Reelika Nurmsaar: "Rulluisuspordiala on mitmekülgne ning Rakveres toimuv festival pakub avastamisrõõmu nii neile, kel juba rulluisutamise kogemus, kui ka neile, kes pole rulluiske veel jalga proovinud või endal varustus puudub."

Rulluisufestivali raames on kohal Rullibuss, kus viiakse läbi koolitusi algajatele rulluisuhuvilistele. Oma varustuse puudumine ei ole põhjendus koju jäämiseks – Rullibussis on proovimiseks rendivarustus. Soovi korral saab rendivarustusega minna võistlusrajale pikemadistantsi proovimiseks.

Lisainfo ja programm: www.rull.ee / info@rull.ee/ FB: Rulluisufestival

 


Kontaktid

Statistika

Rahvaarv: 1317
Pindala: 235,4 km²
Suurim asula: Viru-Nigula alevik (314)
Koole: 1
Lasteaedu: 1
Külasid: 35